2020

 

MEI

Vrijdag 15 mei 2020 | Erwin Java/Di Reed & Band | Van Beresteyn, Veendam | www.vanberesteyn.nl   

 

APRIL

Vrijdag 24 april 2020 | Erwin Java/Di Reed & Band | De Molenberg, Delfzijl | www.demolenberg.nl 

 

 

2019

 

NOVEMBER

Vrijdag 1 november 2019 | Erwin Java/Kat Riggins & Band | Podium 't Beest, Goes | www.tbeest.nl  

 

JULI

Zaterdag 6 juli 2019 | Erwin Java/Phil Bee & Band | BeerBluesBbq-feest, Heerde | www.ovheerde.nl 

 

JUNI

Zaterdag 29 juni 2019 | Erwin Java/Kat Riggins & Band | Muziek op Rhoon, Rhoon | www.stichting-kasteelvanrhoon.nl

Vrijdag 28 juni 2019 | Erwin Java/Phil Bee & Band | TT Festival, Assen | www.ttfestival.nl

Donderdag 27 juni 2019 | Keep the blues alive | Bostheater, Ommen | www.bostheaterommen.nl

Zaterdag 22 juni 2019 | Keep the blues alive | Openluchttheater, Ede | www.openluchttheaterede.nl 

Vrijdag 21 juni 2019 | Keep the blues alive | Kersouwe, Heeswijk-Dinther | www.kersouwe.nl

Donderdag 20 juni 2019 | Keep the blues alive | Brilmansdennen, Losser | www.openluchttheaterbrilmansdennen.nl 

Vrijdag 7 juni 2019 | Erwin Java/Phil Bee & Band | Jûn fan peije festival , Drachten | junfanpeije.nl

 

MEI

Vrijdag 31 mei 2019 | Six String Sessions | Bibelot, Dordrecht | www.bibelot.net

Vrijdag 24 mei 2019 | Erwin Java/Phil Bee & Band | Jumping Jack, TT-circuit Assen | www.buog.nl

Donderdag 23 mei 2019 | Erwin Java/Phil Bee & Band | Jumping Jack, TT-circuit Assen | www.buog.nl

Zondag 19 mei 2019 | Erwin Java/Phil Bee & Band | Jumping Jack, TT-circuit Assen | www.buog.nl

Zaterdag 18 mei 2019 | Erwin Java/Phil Bee & Band | Jumping Jack, TT-circuit Assen | www.buog.nl

Vrijdag 17 mei 2019 | Erwin Java/Phil Bee & Band | Jumping Jack, TT-circuit Assen | www.buog.nl

Donderdag 16 mei 2019 | Erwin Java/Phil Bee & Band | Jumping Jack, TT-circuit Assen | www.buog.nl

Zondag 12 mei 2019 | Erwin Java/Phil Bee & Band | Jumping Jack, TT-circuit Assen | www.buog.nl

Zaterdag 11 mei 2019 | Erwin Java/Phil Bee & Band | Jumping Jack, TT-circuit Assen | www.buog.nl

Vrijdag 10 mei 2019 | Erwin Java/Phil Bee & Band | Jumping Jack, TT-circuit Assen | www.buog.nl

Donderdag 9 mei 2019 | Erwin Java/Phil Bee & Band | Jumping Jack, TT-circuit Assen | www.buog.nl

Woensdag 8 mei 2019 | Erwin Java/Phil Bee & Band | Jumping Jack, TT-circuit Assen | www.buog.nl

Dinsdag 7 mei 2019 | Erwin Java/Phil Bee & Band | Jumping Jack, TT-circuit Assen | www.buog.nl

Vrijdag 3 mei 2019 | Erwin Java/Phil Bee & Band | De Eisseshof, Niehove (try-out) | www.eisseshof.nl

 

APRIL

_

 

MAART

Zondag 31 maart 2019 | Erwin Java/Kat Riggins & Band | De Gouden Leeuw, Dongen | www.goudenleeuwdongen.nl

Zaterdag 30 maart 2019 | Keep the blues alive | Kunstlinie, Almere  | www.kaf.nl

Vrijdag 29 maart 2019 | Erwin Java/Kat Riggins & Band | De Groene Engel, Oss | www.groene-engel.nl

Donderdag 28 maart 2019 | Keep the blues alive | De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur | www.nieuwenobelaer.nl 

Zondag 24 maart 2019 | Erwin Java/Kat Riggins & Band | Hofsteenge, Grolloo (middag) | www.hofsteengegrolloo.nl

Zaterdag 23 maart 2019 | Keep the blues alive | Fletcherevents, Wageningen | www.fletcherevents.nl 

Donderdag 21 maart 2019 | Keep the blues alive | Ogterop, Meppel | www.schouwburgogterop.nl 

Woensdag 20 maart 2019 | Six String Sessions XL | Tivoli Vredenburg, Utrecht | www.tivolivredenburg.nl

Dinsdag 19 maart 2019 | Six String Sessions XL | De Stoep, Spijkenisse | www.theaterdestoep.nl 

Zaterdag 16 maart 2019 | Erwin Java/Kat Riggins & Band | De Noot, Hoogland | www.denoot.nl 

Dinsdag 12 maart 2019 | Keep the blues alive | Zaantheater, Zaandam | www.zaantheater.nl 

Zaterdag 9 maart 2019 | Keep the blues alive | Tiliander, Oisterwijk | www.tiliander.com 

 

FEBRUARI

Donderdag 28 februari 2019 | Keep the blues alive | Q-Factory, Amsterdam  | www.q-factory-amsterdam.nl

Woensdag 20 februari 2019 | Keep the blues alive | Nieuwe Luxor, Rotterdam  | www.luxortheater.nl 

Dinsdag 19 februari 2019 | Keep the blues alive | Fulcotheater, IJsselstein  | www.fulcotheater.nl 

Zondag 17 februari 2019 | Erwin Java/Kat Riggins & Band | De Vorstin, Hilversum (middag)  | www.devorstin.nl

Zaterdag 16 februari 2019 | Keep the blues alive | De Voorveghter, Hardenberg  | www.voorveghter.nl 

Woensdag 13 februari 2019 | Keep the blues alive | Orpheus, Apeldoorn  | www.orpheus.nl 

Dinsdag 12 februari 2019 | Keep the blues alive | Isalatheater, Capelle a/d IJssel  | www.isalatheater.nl 

Zondag 10 februari 2019 | Keep the blues alive | De Blauwe Kei, Veghel  | www.kaf.nl

Zaterdag 9 februari 2019 | Keep the blues alive | Schouwburg, Lochem  | www.schouwburglochem.nl 

Donderdag 7 februari 2019 | Keep the blues alive | De Kampanje, Den Helder  | www.kampanje.nl 

 

JANUARI

Donderdag 31 januari 2019 | Keep the blues alive | De Maaspoort, Venlo  | www.maaspoort.nl 

Woensdag 30 januari 2019 | Keep the blues alive | Het Park, Hoorn  | www.hetpark.nl 

Zaterdag 26 januari 2019 | Keep the blues alive | Schaffelaar, Barneveld  | www.schaffelaartheater.nl 

Donderdag 24 januari 2019 | Keep the blues alive | Schouwburg, Middelburg  | www.zeelandtheaters.nl 

Zaterdag 19 januari 2019 | Keep the blues alive | De Naald, Naaldwijk  | www.westlandtheater.nl 

Donderdag 17 januari 2019 | Keep the blues alive | De Stoep, Spijkenisse  | www.theaterdestoep.nl 

Zondag 13 januari 2019 | Erwin Java/Kat Riggins & Band | Iduna, Drachten (middag)  | www.iduna.nl 

Zaterdag 12 januari 2019 | Keep the blues alive | Geert Teis, Stadskanaal  | www.theatergeertteis.nl 

Vrijdag 11 januari 2019 | Keep the blues alive | Oosterpoort, Groningen  | www.de-oosterpoort.nl 

Donderdag 10 januari 2019 | Keep the blues alive | De Meerse, Hoofddorp  | www.demeerse.nl 

Zaterdag 5 januari 2019 | Keep the blues alive | De Speeldoos, Vught  | www.theaterdespeeldoos.nl 

Donderdag 3 januari 2019 | Keep the blues alive | Schouwburg, Hengelo  | www.schouwburghengelo.nl 

Optredens vanaf 2013 Link

 

Groeten uit Grolloo | 11 juni 2011

Cuby and the Blizzards | 11 juni 2011

Cuby and the Blizzards | 11 juni 2011

Cuby's laatste optreden | 11 juni 2011

Contactgegevens


Erwin Java Gitarist

Email info@erwinjava.nl
Website www.erwinjava.nl